"Дозволив собі непристойні дотики": У Харківській обл. бійця ЗСУ підозрюють у розбещенні дитини

Чоловіка затримано, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання в Харкові

Открытый источник

Військовослужбовця 203-ї навчальної авіаційної бригади (Чугуїв, Харківська область) підозрюють у розбещенні неповнолітньої дівчинки. Про це свідчить рішення Чугуївського міськрайонного суду від 24 травня поточного року.

Згідно з матеріалами справи, підозрюваний водій-електрик служить за контрактом у військовій частині А4104 Повітряних сил ЗСУ. 18 травня він ліг до ліжка до неповнолітньої дівчинки, роздягнув її та дозволив собі непристойні дотики.

Чоловіка затримали ввечері того самого дня. Наразі він в ізоляторі тимчасового тримання в Харкові. Йому повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК (розпусні дії щодо малолітньої особи).

Командування Повітряних сил ЗСУ причетність свого військовослужбовця до інциденту не заперечує. "Командування Повітряних сил завжди наполягає на невідворотності покарання осіб, які своїми діями ганьблять честь військовослужбовця Збройних сил України, та сприяє у проведенні слідчих дій. У разі доведення провини військовослужбовця притягнуть до відповідальності згідно з чинним законодавством України", — сказано в повідомленні відомства, розміщеному у Facebook.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів