Днями без холодильної камери: Прокуратура відкрила кримінальне провадження через неправильне зберігання трупів на Львівщині

Проведення досудового розслідування доручено місцевій поліції

Фото з відкритих джерел

У морзі однієї з лікарень на Львівщині днями без холодильної камери зберігали тіла померлих, правоохоронці розпочали розслідування за фактом службової недбалості. Про це повідомляє прес-служба місцевої прокуратури.

"Стрийська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом службової недбалості у Жидачівській центральній районній лікарні", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, під час моніторингу новин із мережі Інтернет правоохоронці дізналися, що у морзі вказаної лікарні тривалий період часу відсутня спеціальна холодильна камера для забезпечення належного зберігання трупів.

До прикладу, у сюжету "ТСН" йшлося, що чотири доби без холодильної камери в моргу Жидачівської ЦРЛ пролежало тіло вбитої жінки. Коли за ним приїхали, воно вже почало розкладатися. "Як зайшов у морг – я ледь не впав від того страху, що там робиться. Мухи літають, там нема ніякої холодильної камери, нічого" - розповідає родич загиблої.

При цьому зауважується, що трупний запах відчувається і зовні будівлі моргу.

У райадмінстрації на запитання про роботу моргу без морозильників скаржаться на брак коштів.

Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості у Жидачівській ЦРЛ доручено слідчому відділенню Жидачівського ВП Стрийського ВП ГУ НП у Львівській області.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів