Держприкордонслужбу приведено в повну бойову готовність, на кордоні організовано посилений контроль, - прес-служба

У відомстві запевняють, що ці заходи не призведуть до обмеження прав і свобод громадян

Фото з відкритих джерел

Органи та підрозділи Державної прикордонної служби України переведено у повну бойову готовність, у пунктах пропуску організовано посилений контроль. Про це заявив начальник департаменту з питань взаємодії і зв'язків з громадськістю Держприкордонслужби України Андрій Демченко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Наразі органи та підрозділи Державної прикордонної служби приведені в повну бойову готовність. Основні зусилля зосереджені на додатковому посиленні кордону та її режиму - це і залучення резерву, висилка збільшених нарядів, нарощування інженерного облаштування, максимальне використання системи висвітлення обстановки, недопущення і запобігання будь-яким інцидентам і провокаціям", - зазначив він.

За словами Демченка, в пунктах пропуску організовано посилений контроль, зокрема, проводяться інтерв'ю з громадянами, які підпадають "під профіль ризику", а також здійснюється додаткова перевірка транспорту в разі необхідності.

"Всі заходи, спрямовані на посилення державного кордону, у разі загострення ситуації дозволять максимально швидко зреагувати і мобілізувати наявні ресурси", - пояснив він.

При цьому Демченко підкреслив, що ці заходи не спрямовані на обмеження прав і свобод громадян.

Відзначимо, напередодні Україна обмежила пропуск громадян Росії на пунктах пропуску на адміністративній лінії Херсонської області з окупованим Кримом. 

Також повідомлялося, що за добу в аеропортах Києва не пустили в країну більше 70 громадян РФ.

Раніше в повну бойову готовність були переведені українська армія та Служба безпеки.

Нагадаємо, 25 листопада Росія здійснила обстріл корабельної групи ВМС ЗСУ в Керченській протоці і захопила її екіпаж (23 українських військових).

В Україні це визнали відкритою військовою агресією і ініціювали введення воєнного стану, а також запросили допомоги США і ЄС.

На думку президента України Петра Порошенка, одним з варіантів такої допомоги може бути захід кількох кораблів НАТО в Чорне море.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів