Знеструмлення
З відкритих джерел

Через несприятливі погодні умови станом на 19:00 середи залишаються знеструмленими 505 населених пунктів у п'яти областях України. Про це повідомляє прес-служба ДержНС.

Зокрема, в Дніпропетровській області залишаються знеструмленими 287 населених пунктів (відновлено електропостачання в 11 н. п.), у Харківській залишаються без електрики 127 н. п. (відновлено 24 н. п.), в Полтавській - 53 н. п. (відновлено 20 н. п.), у Запорізькій - 24 н. п. (відновлено 12 н. п.) та в Херсонській - 14 н. п. (відновлено 2 н. п.).

Крім цього, за інформацією відомства, через налипання мокрого снігу та шквальний вітер зафіксовано падіння близько 2,5 тис. дерев у Харківській (1 тис. 828 дерев (прибрано 372), Запорізькій (76 дерев (прибрано 73), Дніпропетровській (514 дерев (прибрано 74) областях.

Разом з тим, затори на території Дніпропетровської області вже ліквідовано за участю важкої інженерної техніки ДержНС.

"На дорогах державного, регіонального значення пробок не зафіксовано. Обмежень руху транспортних засобів на автомобільних дорогах немає", - наголошується в повідомленні.

Новини за темою: У Дніпропетровській обл. через негоду на жінку впало дерево, вона померла в лікарні

До проведення робіт всього залучено 871 одиниць техніки і понад 2,7 тис. осіб, у тому числі від ДержНС 128 од. техніки та 444 людини особового складу.

Новини за темою: Омелян уточнив інформацію про жертв негоди: Четверо загиблих, 9 потерпілих

Наразі погодні умови на території східних і центральних областей стабілізувалися, спостерігається місцями слабкий дощ у Донецькій області.

Новини за темою: У 24 школах Харківської обл. через негоду призупинено заняття

Нагадаємо, за прогнозом Гідрометцентру 20-21 квітня у зв'язку з переміщенням чергового активного циклону очікуються складні погодні умови. 20 квітня в Карпатському регіоні, Одеській, Миколаївській областях, 21 квітня у Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Полтавській, Харківській областях сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, утворення снігового покриву, посилення вітру 15-20м/с. 20-22 квітня утримається холодна погода: вночі заморозки 0...-5°, у північних, 21 квітня і в західних областях на грунті до 8°, вдень температура 1-8° тепла.