Джип, що вночі прорвав кордон Білорусі, за попередніми даними, не заїжджав з території України. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" сказав помічник голови ДПСУ Олег Слободян. "В результаті попередньої перевірки, ми можемо стверджувати, що цей автомобіль не перетинав кордон України ні на в'їзд, ні на виїзд. Справа в тому, що там досить велика відстань між пунктами пропуску, українським та білоруським, і в межах цієї відстані є населені пункти, з яких автомобіль міг заїхати та потрапити на дорогу, яка веде до КПВВ". Як повідомив Слободян, населені пункти між КПВВ розташовані на території Білорусі.

За його словами, всі обставини події з'ясовуються спільно з білоруськими колегами, зокрема встановлюється громадянство людей, що перебували в машині. Більш детальна інформаціяз’явиться завтра.

Нагадаємо, сьогодні вночі через українсько-білоруський кордон намагався прорватися автомобіль з озброєними людьми, білоруські прикордонники були змушені відкрити вогонь, щоб затримати порушників. Транспортний засіб було затримано в безпосередній близькості від пункту пропуску Олександрівка в районі населеного пункту Габриліївка Гомельської області.

Новини за темою: Через українсько-білоруський кордон намагався прорватися автомобіль із озброєними людьми