Зв'язок в ОРДЛО "Vodafone-Україна" відновить за сприяння ОБСЄ, - Оліфер

Роботи відбуватимуться із дотриманням українського законодавства

mediarnbo.org

Зв'язок в ОРДЛО "Vodafone-Україна" відновить за сприяння ОБСЄ. Про це заявила прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер в Facebook.

"У рамках підгрупи з соціально-економічних питань досягнуто домовленості щодо алгоритму відновлення мобільного зв'язку на території ОРДЛО. Ця робота відбуватиметься силами компанії “Vodafone-Україна” за участі ОБСЄ з дотриманням українського законодавства", - написала вона.

Нагадаємо, "ДНР" дала гарантії безпеки Vodafone для відновлення зв'язку.

Оператор мобільного зв'язку компанія "Vodafone-Україна" відновила зв'язок на непідконтрольній території Луганська та області. 

Проблеми зі зв'язком у "ЛДНР" виникли 11 січня. Бойовики заявили, що причиною збою є пошкодження кабелю, що йде в бік селища Оленівка. У тому, що сталося, традиційно звинуватили ЗСУ. Оскільки зазначений оператор був останнім з українських, який працював на окупованій території, мешканці ОРДЛО почали масово скуповувати стартові пакети "місцевих операторів", які працюють на "віджатому" в українських обладнанні. При цьому донецький оператор "Фенікс" та луганський "Лугаком" встановили завищені тарифи для дзвінків на українські мобільні номери, а також міські телефони.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів