ЗСУ готові почати відведення озброєння калібром менше 100 мм на умовах паритетності, - Генштаб

Механізм було відпрацьовано ще в процесі відведення озброєння калібру понад 100 мм

Речник Генерального штабу ЗСУ en.wikipedia.or

Збройні сили України готові почати процес відведення озброєння калібром менше 100 мм від лінії зіткнення в зоні АТО. Про це повідомив спікер Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов, пише "Інтерфакс-Україна".

"Безумовно, ми готові з метою зниження рівня напруги на сході нашої країни відвести озброєння з дотриманням паритетності у цьому процесі. Для того, щоб ця процедура була прозорою, ми апелюємо до третьої сторони переговорного процесу в Мінську – спеціальної моніторингової місії ОБСЄ", - сказав він.

"Роль ЗСУ у цьому плані досить чітка і ясна – ми отримуємо відповідну команду та її реалізуємо. Цей механізм було відпрацьовано ще в процесі відведення озброєння калібру понад 100 мм", - підкреслив Селезньов.

Новини за темою: Генштаб: Відведення озброєння на Донбасі відбуватиметься під неухильним контролем СММ ОБСЄ

Раніше спікер Адміністрації президента з питань антитерористичної операції Андрій Лисенко повідомив, що відведення озброєння калібром менше 100 мм почнеться з Луганської області.

Нагадаємо, 29 вересня Тристороння контактна група в Мінську підписала угоду про відведення від лінії зіткнення гармат калібру менше 100 мм.

Джерело: Интерфакс-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів