Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.
З відкритих джерел

У старій Авдіївці сьогодні повинні відновити електропостачання, наразі тривають ремонтні роботи. Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в ефірі телеканалу "112 Україна".

"На сьогодні ремонтники працюють, оскільки були завалені дві опори. Думаю, що сьогодні електроенергія буде поставлятися в приміщення в старій Авдіївці. Щодо багатоповерхівок, то там постачання енергетики є", - заявив Жебрівський.

Жебрівський додав, що терористи продовжують бити по інфраструктурі міста.

Новини за темою: В Авдіївці почалися відновлювальні роботи

"Ми виділили кошти для відновлення будинків, по одному будинку трохи більше 7 млн грн, по іншому понад 9 млн, сподіваємося, що прийдуть будівельники і не побояться виконувати роботи. Щодо старої Авдіївки, завдяки гуманітарній допомозі ми надали будівельні матеріали. Вчора в області був керівник програми ООН Ніл Уокер, ми обговорювали пріоритети відновлення. Він буде розмовляти з донорами, щоб фінансувати відновлення житла", - заявив Жебрівський.

Як повідомлялося, 17 квітня бойовики, нехтуючи мінськими домовленостями, обстріляли житлові квартали Авдіївки, за добу було пошкоджено шість житлових будинків.

Новини за темою: У результаті обстрілу Авдіївки пошкоджено приватний житловий будинок