Жебрівський: Формат мінських угод необхідно суттєво змінювати

Раніше з процесу переговорів вийшов представник України в ТКГ Леонід Кучма

Павло Жебрівський "112 Украина"

Формат мінських угод необхідно кардинально змінювати. Про це в ефірі політичного ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна" повідомив глава Донецької військово-цивільної адміністрації (11 червня 2015 - 21 червня 2018) Павло Жебрівський.

"Потрібно суттєво змінювати мінський формат мінських угод, оскільки на ту формулу ніхто не піде. Тому що в принципі вибори при відкритих кордонах з Росією, коли "мавпи" ходять з гранатами за Горлівці і по Донецьку, вибори провести неможливо", – зазначив Жебрівський.

Новини за темою: Кучма назвав малоймовірним розширення мінського формату за рахунок США

Нагадаємо, що Тристороння контактна група складається з представників України, Росії та ОБСЄ, які проводять зустрічі в Мінську раз на кілька тижнів і обговорюють питання, пов'язані з врегулюванням конфлікту на Донбасі, в тому числі щодо обміну заручниками. Участь у роботі підгруп ТКГ беруть також представники ОРДЛО. Переговори у "мінському" форматі почалися в 2014 році після загострення ситуації на Донбасі.

Україну в ТКГ представляв Леонід Кучма. На початку жовтня Леонід Кучма подякував колегам за співпрацю і завершив свою діяльність в Мінську. Раніше Кучма заявив, що завершить роботу в складі ТКГ, коли досягне критичного віку". У серпні 2018 року другому президента України виповнилося 80 років.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів