Обмін полоненими можливий у будь-який день, як тільки керівництво України проявить політичну волю, - Медведчук

Віктор Медведчук 112.ua

Зараз можна провести обмін полоненими в форматі 46 на 174, але він поки неможливий через позицію Києва. Про це в інтерв'ю "112 Україна" заявив голова політради партії "За життя" Віктор Медведчук.

Політик зазначив, що перший етап обміну "встановлених на встановлених" 306 на 74 пройшов успішно, а з другим виникли проблеми.

"Ці проблеми пов'язані з тим, що позиція влади полягає в тому, що ми не можемо віддавати громадян Росії, які засуджені і відбувають покарання в Україні саме у зв'язку з подіями в АТО, ми не можемо віддавати осіб, засуджених за особливо тяжкі злочини, а також тих, які притягуються до відповідальності за злочини, не пов'язані з АТО. В цьому проблема того, що другий етап обміну поки, на жаль, не проведено. Але його можна провести в будь-яку хвилину, в будь-який день, як тільки буде політична воля керівництва України", - запевнив він.

Нагадаємо, в грудні минулого року відбувся наймасштабніший обмін за формулою "306 на 74" (під час підготовки обміну Віктор Медведчук зустрічався з президентом РФ Володимиром Путіним і патріархом Кирилом).

Як відомо, завдяки участі Віктора Медведчука вдалося звільнити понад 480 українських громадян.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів