Закон про особливий статус не вирішує жодних проблем, а лише поглиблює їх, - політаналітик

Закон про особливий статус не вирішує жодних проблем, а лише поглиблює їх і не є конструктивним рішенням. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політичний аналітик Сергій Лозовський.

Експерт сумнівається в тому, що закон про особливий статус буде продовжено, оскільки він не вирішує нинішніх нагальних проблем, пов'язаних з непідконтрольними територіями. "Ці статуси не вирішують жодних проблем, а лише поглиблюють їх. Рішення перебуває в зовсім іншій площині", - переконаний він, наполягаючи на необхідності конструктивних рішень.

І в першу чергу, впевнений Лозовський, необхідно згадати про населення непідконтрольних територій, яке зараз позбавлено соціальної підтримки, і справами доводити лояльність української влади.

"Крім слів є ще справи. З точки зору розумного підходу було би розумно сказати, що пенсія кладеться на депозит на ім'я кожного, хто там залишився. І як тільки повернеться український контроль – вся пенсія в повному обсязі буде виплачена", - запропонував він один з варіантів.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів