Павло Жебрівський
З відкритих джерел

За останній місяць на тимчасово непідконтрольні Україні території Донбасу зайшли близько 100 російських снайперів. Про це в ефірі "112 Україна" повідомив глава Донецької військово-цивільної адміністрації (ВЦА) Павло Жебрівський.

"Якщо сьогодні на лінії розмежування в принципі не так багато обстрілів із засобів ураження, які заборонені мінськими угодами, то снайпери - за минулий місяць їх десь 100 зайшло на територію "ДНР" і "ЛНР", - як самі стріляють і вчать місцевих орків", – зазначив Жебрівський.

Нагадаємо, протягом 9 березня (за станом на 18:00) в зоні АТО загинув один український військовий, ще один отримав поранення.

Повідомлялося, що з початку Антитерористичної операції на сході України (з квітня 2014 року) загинули 2378 українських військових.

Раніше в доповіді ООН повідомлялося, що з початку військових дій на сході України загинули щонайменше 2 523 тис. цивільних. Згідно з інформацією, серед загиблих 1399 чоловіків, 837 жінок, 91 хлопчик, 47 дівчаток, а також 149 осіб, стать яких встановити не вдалося.