З завтрашнього дня біля Міноборони кожен день за загиблими на Донбасі військовим буде дзвонити дзвін

У вересні президент України Петро Порошенко повідомляв, що з початку бойових дій на Донбасі загинули 2911 українських військових

Фото з відкритих джерел

Міністерство оборони України із завтрашнього дня, 14 жовтня, почне виконувати спеціальний церемоніал за загиблими військовими. Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник міністра оборони України Юрій Бірюков. 

"Завтра він почне свою вахту", - написав Бірюков, опублікувавши фото дзвона, який є частиною спеціального меморіалу на території міністерства. 

Facebook Юрій Бірюков

Нагадаємо, що біля будівлі МО йде будівництво меморіалу на честь загиблих на Донбасі військових. Одним з його елементів буде дзвін, який буде дзвонити кожен день. Кількість ударів буде означати кількість загиблих в цю дату бійців.

У вересні президент України Петро Порошенко повідомляв, що з початку бойових дій на Донеччині загинули 2911 українських військових. 

Раніше в доповіді ООН повідомлялося, що з початку військових дій на сході України загинуло близько 3 тис. цивільних. У тому числі були враховані 298 цивільних осіб, загиблих в результаті падіння MH17 в 2014 році. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів