"Вибори" в ОРДЛО не мають жодних правових наслідків, - ЦВК

Комісія категорично заперечує наявність будь-якого юридичного значення цих "незаконних і маніпулятивних "виборів"

З відкритих джерел

"Вибори" на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях, які відбулися 11 листопада, є нелегітимними. Про це йдеться в заяві Центральної виборчої комісії України.

"Центральна виборча комісія наголошує, що "вибори", проведені 11 листопада 2018 року на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України, є нелегітимними. Адже вони організовані й проведені в порушення норм Конституції України та виборчого законодавства, всупереч нормам і принципам міжнародного права", - заявили в ЦВК.

Новини за темою: "Вибори" в ОРДЛО: В "ДНР" і "ЛНР" заявляють про високу явку

У повідомленні наголошується, що зазначені "вибори" не породжують будь-якого легітимного результату, тобто не мають ніяких правових наслідків. "Отже, ЦВК категорично заперечує наявність будь-якого юридичного значення цих незаконних і маніпулятивних "виборів", - йдеться в повідомленні.

Комісія вважає, що лише проведення виборів у повній відповідності до українського законодавства та стандартів ОБСЄ із забезпеченням відповідного міжнародного спостереження є запорукою правового результату виборчого процесу.

Новини за темою: Волкер: РФ замість виконання мінських угод проводить бутафорські вибори на Донбасі

Нагадаємо, що вчора у самопроголошених "Донецькій та Луганській народних республіках" пройшло "голосування" на так званих "виборах" "глав народних республік" і "депутатів народних рад". Цей фарс не визнає ні Київ, ні світове співтовариство. Це підтверджують і офіційні заяви Євросоюзу і НАТО.

У спеціальному відеозверненні президент України закликав українців, які живуть на окупованому Донбасі, не голосувати на фейкових виборах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів