ГПУ отримала свідчення свідків про масові страти на Донбасі, скоєні військовими РФ і бойовиками "ДНР/ЛНР"

Відомо про факти масштабних убивств у містах Слов'янськ, Горлівка, Макіївка та в районі Іловайська

Жителі Донбасу свідчать про масові вбивства, що скоюються військовими РФ і їх найманцями Информационное сопротивление

Свідки у кримінальному провадженні за фактами вчинення на території Донецької та Луганської областей членами терористичних організацій "ДНР" и "ЛНР" широкомасштабних і систематичних порушень законів і правил ведення війни повідомили про масові страти, скоєні бойовиками "ДНР/ЛНР" і військовими РФ на Донбасі. Про це свідчить відповідь Генеральної прокуратури України на запит РБК-Україна.

"Зокрема, потерпілі повідомили, що вони були свідками вбивства 134 військовослужбовців і цивільних осіб, 121 з яких наразі не ідентифіковано. Вдночас у ході розслідування виявлено факти вбивства військовослужбовцями Збройних сил Російської Федерації та учасниками терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" полонених військовослужбовців і цивільних осіб. На цей час з показань допитаних потерпілих ідентифіковано 13 осіб, які були вбиті учасниками терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР", - зазначено у відповіді.

Зазначено, що на цю хвилину в досудовому розслідуванні допитано в якості потерпілих понад 900 осіб, які безпосередньо утримувалися в полоні і зазнавали тортур, катування та нелюдського поводження з ними з боку представників терористичних організацій.

Підкреслюється, що, згідно з показаннями, мали місце факти масових вбивств у містах Слов'янськ, Горлівка, Макіївка та в районі міста Іловайськ Донецької області.

На причетність до скоєння зазначених злочинів наразі слідчим чином перевіряється понад десять осіб з числа бойовиків терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" і військовослужбовців Збройних сил РФ.

Як повідомлялося, за даними МОЗ, станом на 27 травня з початку 2017 року в зоні АТО загинули 98 українських військових.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...