Військова прокуратура розслідує злочини "Міністерства держбезпеки ЛНР" та участі в них російського генерал-майора

Генерал-майор Збройних сил РФ Роман Шадрін підозрюється у скоєнні декількох злочинів

Роман Шадрін З відкритих джерел

Головна військова прокуратура Генпрокуратури України здійснює досудове розслідування кримінального провадження щодо генерал-майора Збройних сил РФ Романа Шадріна, відомого в "ЛНР" під позивними "Цар" та "Генерал". Про це повідомляє прес-служба відомства.

На цьому етапі встановлюються всі особи, яких незаконно затримали учасники так званого "Міністерства державної безпеки" терористичної організації "ЛНР". Також з’ясовуються будь-які обставини участі у вказаній організації Романа Шадріна.

За інформацією ГПУ, Шадрін організував викрадення цивільних, у тому числі громадян РФ, їхнє подальше незаконне ув'язнення, фізичне насильство та інше жорстоке поводження з ними.

Новини за темою: Прокуратура повідомила про підозру російському генералові, який керував обстрілами в Луганській області

Як повідомлялося раніше, з жовтня 2014 року по серпень 2015 року, діючи за попередньою змовою з іншими представниками влади і посадовими особами Збройних сил РФ, будучи так званим заступником міністра "Міністерства державної безпеки" терористичної організації "ЛНР", брав участь у веденні агресивної війни проти України.

Військова прокуратура в 2017 році оголосила Шадріну про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації), ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни), ч. 1 ст. 438 (ведення наказів про вчинення жорстокого поводження з цивільним населенням) КК України.

За даними сайту "Миротворець", Шадрін брав участь у 1-й та 2-й чеченських війнах. Має звання Героя РФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...