Фото з відкритих джерел

У Донецькій обл. в результаті обстрілу бойовиків було пошкоджено ЛЕП "Орловка-Колгоспна". Без електрики залишилися 5 населених пунктів в Ясинуватському районі: Орлівка, Ластівчине, Семенівка, Петровське та Бердичі.

Про це на сторінці в Facebook повідомив голова Донецької ВГА Павло Жебривський.

Також, глава ВГА повідомив, що Донецька фільтрувальна станція працює в штатному режимі. Жителі Авдіївки забезпечені електропостачанням, але вуличне освітлення довелося відключити для стабільної роботи системи енергопостачання міста.

Як уточнив штаб АТО в Facebook, в Авдіївці внаслідок пошкодження лінії електропередач, що живить населений пункт, чергова служба переподключила систему енергозбереження на резервні фази. Для цього довелося вимкнути вуличне освітлення. В будинках світло є, також працює телефонний зв'язок.

Також, близько 20:00 в результаті бойових дій була пошкоджена високовольтна лінія "Макіївська – АКХЗ №2", яка живить Авдіївський коксохім. Завод працює за рахунок власної генерації.

Українська сторона СЦКК готує запит на коридор і режим тиші, щоб по можливості з ранку почати відновлювальні роботи.

Новини за темою: Жебрівський: У старій Авдіївці сьогодні повинні відновити електропостачання, наразі тривають ремонтні роботи