З відкритих джерел

У районі Авдіївки Донецької області буде побудована лінія електропередачі (ЛЕП) на підконтрольній Києву території. Про це повідомила прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

"Авдіївка. У зв'язку з постійним знеструмленням буде побудована лінія електропередачі з підконтрольної території", - повідомляє прес-служба відомства.

Як зазначається, будівельні роботи триватимуть два місяці - до 20 травня.Нагадаємо, 14 березня в результаті обстрілу пошкодили високовольтну лінію електропередач, було припинено електропостачання Авдіївки, а також 11 населених пунктів Ясинуватського району. Енергопостачання об'єктів соціально-побутової сфери забезпечувалося за рахунок семи електрогенераторів ДержНС.

16 березня електропостачання Авдіївки було повністю відновлено. Запуск Донецької фільтрувальної станції був запланований на 17 березня при наявності гарантій безпеки працівників. У той же день українська сторона СЦКК отримала гарантії безпеки з обох сторін.

17 березня Донецька фільтрувальна станція (ДФС) відновила роботу і почала подачу води в Авдіївку.