В ОРДО понад 230 людей отруїлися питною водою

Люди скаржаться на високу температуру, нудоту і розлад шлунку

Фото з відкритих джерел

В окупованих районах Донецької області за тиждень понад 230 осіб отруїлися водою. Про це повідомив у Facebook представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Луганській і Донецькій областях Павло Лисянський. 

"На підконтрольній НВФ території Донецької області зросла кількість жителів, які отруїлися водопровідною водою. З 5 по 12 жовтня в лікарні ОРДО звернулися понад 230 осіб зі скаргами на високу температуру, нудоту і розлад шлунку. В основному це діти до 17 років. Також підтвердилася інформація про масове отруєння водопроводною водою учнів військового ліцею Донецька. Їх понад 104 особи. Батьки кількох учнів ліцею повідомили, що їм переконливо рекомендували лікуватися вдома і не звертатися до лікарні", - написав чиновник у соціальній мережі.

Також з окупованого Донбасу повідомляють, що на якість водопровідної води скаржаться жителі Докучаєвська. За їхніми словами, вода має стійкий запах цвілі або дусту.

Окупаційна влада так званої "ДНР" провели аналіз водопровідної води в Макіївці, де сталося масове отруєння людей. З оприлюднених результатів випливає, що є відхилення і за хімічними, і за мікробіологічними показниками.

Новини за темою: Масове отруєння в дитячому садку Хмельницької області: Постраждали 60 осіб

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів