В ОБСЄ повідомили про збільшення в Донецькій обл. кількості порушень режиму "тиші"

У місії також повідомили про зменшення кількості порушень у Луганській області

У Донецькій області зафіксовано збільшення кількості випадків порушення режиму "тиші". Про це йдеться у звіті ОБСЄ, який опублікований на сайті місії.

За даними спостерігачів, при тому, що порушень режиму припинення вогню на Донеччині більше, вибухів у цьому регіоні менше порівняно з попереднім звітним періодом: приблизно 475 вибухів проти 600 відповідно.

Новини за темою: Глава місії ОБСЄ закликав сторони конфлікту на Донбасі перейнятися духом Великодня і припинити вогонь

У Луганській області зафіксовано зменшення кількості порушень режиму "тиші" - близько 120 вибухів проти 150 в попередньому звітному періоді.

При цьому в н. п. Новоолександрівка спостерігачі чули 6 вибухів, схожі на постріли з гармати БМП-1, а поблизу н. п. Кріпенський спостерігачі зафіксували 5 вибухів, схожих на запуск ракет з РСЗВ БМ-21 "Град" і 6 вибухів - схожих на розриви 152-мм артилерійських снарядів.

Новини за темою: В ОБСЄ заявили, що вперше за 6 тижнів не було зафіксовано використання РСЗВ

"За оцінкою спостерігачів, усі вибухи були пов'язані з проведенням навчань з бойової стрільби за межами зони безпеки", - йдеться у звіті.

В непідконтрольних Україні районах спостерігачі зафіксували порушення відповідних ліній відводу, в тому числі 7 РСЗВ (БМ-21), 7 самохідних гаубиць (2С1, "Гвоздика", 122 мм), 10 буксируються гаубиць (п'ять 2A65 "Мста-Б", 152 мм і п'ять Д-30 "Жаба", 122 мм) і 7 танків (Т-72), розташованих на території аеродрому на південно-східній околиці Луганська.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...