Українські військові у зоні АТО за 2017 р. просунулися на 10 км, – Турчинов

За словами секретаря Ради нацбезпеки, усі спроби змінити конфігурацію на лінії розмежування для бойовиків та російських військ "закінчилися фіаско"

З відкритих джерел

Українські військові у зоні бойових дій на Донбасі у 2017 році просунулися на понад 10 кілометрів і значно покращили свої позиції. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов, передає "Громадське".

"Про це приємно говорити, що і 2016-й, і 2017-й роки відрізнялися від минулих тим, що ми не віддали жодного метра своєї землі. Більше того, наші підрозділи по деяких напрямках просунулися на 10 і більше кілометрів і покращивши свої позиції. Це факт", – зазначив Турчинов.

За словами секретаря Ради нацбезпеки, усі спроби змінити конфігурацію на лінії розмежування для бойовиків та російських військ "закінчилися фіаско".

"Вони не змогли ні відбити жодний з населених пунктів, ні просунутись вперед. Навпаки, ще раз хочу підкреслити, наші військові покращили свої позиції, і сьогодні на окупованій території немає сил, які могли змінити ту лінію розмежування, яка сьогодні склалась", – сказав Турчинов.

Зазначимо, раніше в ОБСЄ заявляли, що відстань між позиціями сторін на Донбасі за 2017 рік скоротилася.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів