Українська влада повинна шляхом прямих переговорів зблизити позиції РФ і США по Донбасу, - Вілкул

Народний депутат фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул в ефірі "112 Україна". 14.11.2018 112.ua

Українська влада повинна шляхом прямих переговорів зблизити позиції РФ і США по Донбасу. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив народний депутат від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул.

Політик упевнений, що після перемоги на виборах його політична сила закінчить війну. "Ми розуміємо, як це зробити. Прямі переговори зі Штатами, прямі переговори з Росією, зближення позицій. Це повинна зробити українська влада. Ми ж не ведемо прямих переговорів насправді. Прийняття спільного рішення Радбезу ООН", - розповів він.

Вілкул повідомив про заходи, які необхідно прийняти на Донбасі: "Миротворчий контингент, тимчасова адміністрація під егідою ООН, вибори за українським законодавством за участю українських політичних партій і реінтеграція".

Він вважає, що всі ці кроки можуть бути зроблені швидко, і їх реалізація полегшити вирішення інших проблем. Поки ж тривають бойові дії "не можна сказати, що будуть повністю ефективними є всі заходи, які будуть використовуватися для стабілізації ситуації в економіці".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів