Українська сторона закликала ОРДЛО і Росію дотримуватися перемир'я на Донбасі, – Оліфер

Україна вимагає розслідувати всі випадки порушення перемир'я і публічного покарання винних

Дарка Оліфер www.business.ua

Українська сторона закликала Російську Федерацію і представників ОРДЛО дотримуватися режиму припинення вогню на Донбасі. Про це 13 вересня у Facebook повідомила прес-секретар другого президента України, представника країни в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"За підсумками скайп-зустрічі підгрупи з безпеки. Українська сторона закликала РФ і ОРДЛО виконувати взяті на себе зобов'язання щодо дотримання режиму припинення вогню", - йдеться в повідомленні.

За інформацією Оліфер, унаслідок обстрілу на Донбасі страждають мирні жителі. Зокрема вона зазначила, що під загрозою зриву знаходяться основні цілі шкільної перемир'я - безпека дітей під час навчального року.

"Крім того, ми вимагаємо, щоб кожен випадок порушення режиму припинення вогню з боку ОРДЛО був розслідуваний, а винні – публічно покарані", – додала прес-секретар Кучми.

Раніше українська сторона ініціювала проведення цієї скайп-зустрічі підгрупи з безпеки з метою в черговий раз закликати РФ та ОРДЛО до виконання мінських угод.

Нагадаємо, в гуманітарній підгрупі триває обговорення питань звільнення заручників, також Україна в ТКГ має намір наполягати на відмові від встановлення "кордону" ОРДЛО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...