Українська сторона СЦКК провела рекогносцировку у районах відведення сил і засобів, - Кременецький

Триває узгодження окремих технічних питань

З відкритих джерел

Українська сторона провела рекогносцировку у районах відведення із визначенням можливих місць розгортання спостережних пунктів для спостерігачів СЦКК та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Про це повідомляє на сторінці штабу АТО у Фейсбуці керівник української сторони СЦКК генерал-майор Борис Кременецький.

"Українською стороною СЦКК опрацьовуються питання виконання "Рамкового рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів". 
Військовослужбовці української сторони СЦКК провели рекогносцировку у зазначених районах відведення із визначенням можливих місць розгортання спостережних пунктів для спостерігачів СЦКК та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. На думку української сторони Спільного центру СММ, ОБСЄ має відігравати ключову роль у процесі моніторингу та верифікації процесу розведення сил та засобів", - зазначається у повідомленні.

При цьому зауважується, що триває узгодження окремих технічних питань. 

Так, згідно з повідомленням, задля забезпечення цілодобового моніторингу обстановки на визначених ділянках, в українській стороні СЦКК здійснено перерозподіл особового складу та автомобільної техніки. Опрацьовані питання взаємодії та зв’язку з СММ ОБСЄ з метою оперативного вирішення питань.

"Українська сторона готова до виконання "Рамкового рішення". Розведення сил та засобів з української сторони у зазначених ділянках буде здійснюватися у повній відповідності із "Рамковим рішенням" при виключному виконанні зазначених у документі умов: повне припинення вогню упродовж 7 діб для кожної з конкретних ділянок розведення, вказаних у додатку до цього "Рамкового рішення"; постійний моніторинг процесу розведення сил та засобів з боку СММ ОБСЄ", - підкреслюється у повідомленні.

Новини за темою: Жителі Станиці Луганської будуть протестувати проти відводу сил АТО

Окрім цього додається, що українська сторона СЦКК продовжує сприяти повному припиненню вогню, оперативно реагує на можливі факти перешкоджання здійсненню моніторингу і верифікації СММ ОБСЄ та забезпечує безпеку спостерігачів СММ ОБСЄ. "Збройні сили України суворо дотримаються режиму припинення вогню та неухильно виконують відповідні пункти мінських угод", - резюмується у повідомленні.

Нагадаємо, що 21 вересня в Мінську було підписано Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі.

Згідно з рамковим рішенням про розведення сил і засобів, СММ ОБСЄ здійснює "на постійній основі моніторинг та верифікацію процесу розведення сил та засобів на узгоджених ділянках розведення".

Новини за темою: "Читайте уважно": Ключові моменти угоди про відведення військ на Донбасі

Означені три зони безпеки площею не менше 2 на 2 кв. км будуть створені в районі населених пунктів Золоте, Петровське та Станиця Луганська. Дія угоди може бути поширена і на інші ділянки фронту, однак вони будуть визначені в результаті подальших консультацій.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів