Українська сторона СЦКК: Донбас знаходиться на межі екологічної катастрофи

Зазначається, що відсутність ремонту на деяких об'єктах інфраструктури може привести до аварійних ситуацій

АТО Открытый источник

Відсутність ремонтних робіт на деяких об'єктах інфраструктури на Донбасі в перспективі може призвести до аварійних ситуацій з непередбачуваними наслідками. Про це повідомляє Українська сторона Спільного центру з контролю і координації припинення вогню (СЦКК), передає прес-центр штабу АТО в Facebook.

"Термінового реагування вимагає ситуація, що склалася на об'єктах шламонакопичувача 3-ї черги промислових відходів коксохімічного виробництва ТОВ НВО "Інкор і Ко" в районі населеного пункту Новгородське Донецької області", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: В ОРДО не дають гарантій безпеки при відновленні мобільного зв'язку, - СЦКК

Відзначається, що велика кількість опадів і сезонні коливання температури вимагають негайного проведення робіт по обслуговуванню і поточному ремонту об'єктів шламонакопичувача.

"Українська сторона СЦКК і представники аварійно-рятувальної служби виробництва скоординували порядок дій з проведення обслуговування та ремонту зазначених об'єктів. Проте проведення робіт неможливо - досі гарантії безпеки з боку ОРДО відсутні", - заявили в СЦКК.

Повідомляється, що подібні дії ватажків ОРДО можуть призвести до екологічної катастрофи на Донбасі.

Раніше СЦКК повідомляв, що бойовики на Донбасі використовують перемир'я для облаштування нових вогневих позицій.

Нагадаємо, 18 грудня стало відомо, що Росія вирішила відкликати своїх представників з СЦКК. Таке рішення прийняли у зв'язку з запланованим 1 січня 2018 року новим порядком в'їзду в Україну громадян Росії, в тому числі введенням попереднього електронного повідомлення про намір відвідати країну.

Спільний центр по контролю і координації припинення вогню (СЦКК) - група з контролю за дотриманням Мінського протоколу, в яку входять представники української та російської сторін, а також бойовиків ОРДЛО. Центр розпочав роботу 26 вересня 2014 року в місті Соледарі Донецької області.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів