Україні пропонують план врегулювання конфлікту на Донбасі, який збігається з кроками, запропонованими Медведчуком, - політолог

Міжнародні партнери пропонують Україні план врегулювання конфлікту на Донбасі, який збігається з кроками, раніше запропонованими лідером ГО "Український вибір – право народу" Віктором Медведчуком, вважає політолог Юлія Комарова.

Вона впевнена, що Україні треба розглядати всі плани, які пропонуються до її уваги, однак найбільш спірним питанням залишаються умови розміщення на Донбасі миротворчої місії.

Вона впевнена, що після активізації роботи в рамках "нормандського" формату на рівні МЗС, а також у разі успішного обміну полоненими, можна очікувати більш активної дискусії в Раді про подальші плани дій на окупованих територіях.

"Зараз вже можна аналізувати, які дорожні карти будуть пропонуватися. Поки ті плани, які були запропоновані нашій увазі, - це те, що було насамперед запропоновано, - це так званий план Медведчука. Як ми пам'ятаємо, він передбачає 4 позиції: амністія для всіх учасників подій на Донбасі, крім людей, які вчинили тяжкі злочини; проведення виборів у місцеві органи влади; про особливий статус для окремих районів Донецької та Луганської областей або в цілому для цих областей; децентралізація по всій Україні, надання більших повноважень усім регіонам України", - нагадала вона.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів