Україна виступає проти участі бойовиків у патрулюванні Широкиного, - представники РФ в СЦКК

Росіяни розцінили рішення української сторони як небажання виконувати мінські угоди

Слон

Представники України у Спільному центрі з контролю і координації режиму припинення вогню і стабілізації лінії розмежування (СЦКК) виступають проти участі бойовиків "ДНР" у патрулюванні території с. Широкине. Про це заявили представників РФ в СЦКК, передає "ТАСС".

"Незважаючи на досягнуті в ході сьогоднішньої зустрічі (представників ОБСЄ і СЦКК) домовленості з питання розміщення поста спостережної групи, представниками української сторони в СЦКК в односторонньому порядку було висловлено незгоду в участі представників Донецька у роботі спільної наглядової групи СЦКК у н. п. Широкине", - йдеться в заяві.

Представники Росії розцінили рішення української сторони як спробу зірвати виконання мінських угод.

"Ситуація, яка склалася, зайвий раз підтверджує абсолютне небажання вести прямий діалог з представниками Донбасу, тобто виконувати мінські угоди від 12 лютого 2015 року", - заявили росіяни.

Новини за темою: У Широкиному сьогодні зберігалася спокійна обстановка, - боєць "Донбасу"

Нагадаємо, 1 липня бойовики заявили, що в якості "акту доброї волі" оголошують Широкине демілітаризованою зоною. Пізніше Міноборони України підтвердило, що бойовики пішли з села.

Сьогодні бойовики "ДНР" заявили, що, згідно з досягнутими домовленостями, патрулювати Широкине будуть представники МВС України та "народної міліції" самопроголошеної республіки.

Широкине - крайня точка оборони на підступах до Маріуполя. За даними ОБСЄ, там більше не залишилося мирних жителів, а бої останнім часом не вщухали.

Джерело: "ТАСС"

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів