Україна на 90% адаптувала ЗСУ до стандартів НАТО, - Полторак

До 2020 року Україна планує завершити реформування.ВСУ

Міністр оборони Степан Полторак Пресс-служба Министерства обороны Украины

Україна на 90% виконала план адаптації своїх збройних сил до стандартів НАТО. Про це в інтерв'ю "Голосу Америки" заявив міністр оборони України Степан Полторак.

"Ми поставили перед собою амбітні плани з придбання стандартів Альянсу до кінця 2020 року – ми над цим працюємо. За підсумками двох років, відсоток виконання – 90% від запланованих заходів. Але ще раз кажу – це буде залежати від обставин, в яких ми будемо перебувати", – підкреслив міністр.

Новини за темою: Полторак сподівається, що в 2018 році будуть звільнені всі заручники

"В НАТО вступають не Збройні сили і не Міністерство оборони, а вступає країна в цілому, і для цього потрібно провести низку серйозних реформ у всіх напрямах", – додав він.

"Ми під час війни в жодному разі не можемо проводити експерименти: у нас дуже мало часу, і ми не маємо права на помилку. У нас немає можливості втратити управління військами хоча б на мить. Ми повинні своєчасно і швидко приймати рішення", – зазначив Полторак.

Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак заявив, що рішення про передачу Джевелінів буде прийнято "дуже вчасно", а часові рамки не мають значення.

Новини за темою: Вихід Росії з СЦКК має на меті звинувачувати Україну в порушенні режиму припинення вогню, - Полторак

Джерело: Голос Америки

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...