Україна повинна займатися розвитком нетрадиційних видів зброї, - експерт

Наша країна відмовилася від ядерної зброї під безпрецедентним тиском США і Росії

Екс-заступник начальника Генштабу (2006-2010) Ігор Романенко Українське фото

Україна має займатися розвитком нетрадиційних видів зброї, заявив військовий експерт, екс-заступник начальника Генштабу (2006-2010) Ігор Романенко на спільній прес-конференції з екс-президентом Грузії Михайлом Саакашвілі.

"Україна повинна займатися розвитком нетрадиційних видів зброї. Не треба випинати – ядерних, а саме нетрадиційних на благо боєготовності наших збройних сил і забезпечення безпеки країни", - сказав Романенко.

За його словами, наша країна відмовилася від ядерної зброї під безпрецедентним тиском США і Росії. І зараз Західні партнери готові надавати Україні допомогу, щоб вона не зайнялася відновленням свого ядерного потенціалу. "І, звичайно ж, офіційно, наші військові про це говорити не можуть", - зазначив Романенко.

За словами військового експерта, загальне у російської агресії в Україні і в Грузії це те, що в той час як Україна витрачала мільйони гривень на утилізацію застарілих боєприпасів, Росія "утилізувала це на наших людях і на наших країнах". "Вони скидали все прострочене: бомби, снаряди. Замість того, щоб утилізувати їх, вони застосовували, як в Грузії, так і в Україні. Другий аспект, вони відчували все нове, що у них у військово-промисловому комплексі є", - розповів Романенко.

Новини за темою: У Грузії світ побачив і відчув, що російська загроза існує

Як повідомлялося раніше, президент України Петро Порошенко назвав напад Росії на Грузію прологом до війни проти України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів