У Золотому-4 з’явилась поліція та інші представники української влади

Появу представників влади та правоохоронців зумовили відповідні умови безпеки

Фото з відкритих джерел

У взятому під контроль українськими військовими Золотому-4 Луганської області з'явився дільничий інспектор та інші представники органів влади. Про це сказано у повідомленні прес-центру ООС у Facebook.

Також у штабі зазначили, що наразі всі без винятку жителі Золотого-4 можуть переміщатися на підконтрольну Україні територію у зручний для них час (раніше така можливість була не у всіх).

"Сьогоднішні захисники завершили покращення тактичного положення, створили інші опорні пункти та повністю прибрали небезпеку дій диверсійно-розвідувальних груп противника", - сказано у повідомленні.

У штабі також додали, що до 2 липня у населеному пункті Золоте-4 ніколи не було присутності представників поліції, що було пов'язано з невідповідними умовами безпеки.

Також було прокоментовано інформацію окремих ЗМІ про "неправомірне нагородження військовослужбовців, які покращили тактичне положення навколо Золотого-4".

"Варто відзначити, що заохочення особового складу роти глибинної розвідки та окремої механізованої бригади відбувалось не лише за покращення тактичного положення навколо Золотого-4, а й за успішне виконання бойових завдань в районі проведення операції протягом тривалого часу".

Нагадаємо, 2 липня стало відомо про операцію зі звільнення і взяття під контроль населеного пункту Золоте-4 Луганської області.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів