"УНН"

У штабі АТО спростували інформацію про перебування на Торецькому фенольному заводі українських військових і техніки. Про це повідомила прес-служба штабу АТО на своїй сторінці в Facebook.

"У зв'язку з поширенням окремими Інтернет-ресурсами інформації про прибуття на фенольний завод, у Торецьку, групи військовослужбовців радіаційного, хімічного та бактеріологічного захисту ЗС України для оцінки ймовірних пошкоджень приміщень заводу внаслідок їх використання підрозділами української армії, прес-центр штабу АТО заявляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності", - наголошується в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що на території Торецького фенольного заводу не розміщено ні однин з підрозділів Збройних Сил України. Військова техніка та боєприпаси на підприємстві не зберігаються.

"Така інформація розміщується спеціально противником з метою створення в суспільстві напруги і дискредитації Збройних Сил України", - зазначили в повідомленні.

Зазначимо, раніше ряд сайтів бойовиків опублікував інформацію про те, що в Торецьк прибула групи офіцерів (10 осіб) з управління військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту ЗСУ для підготовки диверсії на фенольному заводі.

Нагадаємо, що з початку антитерористичної операції загинули 2 тис. 629 українських військових.