У ряді міст, підконтрольних "ЛНР", до 80% товарів надходять з РФ, - ОБСЄ

Також жителі повідомляють про збільшення цін на продукти

РИА Новости

У ряді міст, підконтрольних "ЛНР", до 80% товарів надходять з РФ. Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ.

"Спостерігачі відвідали ряд населених пунктів у Луганській області, розглядаючи економічні умови її жителів. Спостерігачі поспілкувалися з продавцями на ярмарках в Луганську - продавці з підконтрольних "ЛНР" Алчевська (39км до південно-заходу від Луганська), Краснодона (44km Південний схід від Луганська), Свердловська (60 км на південний схід від Луганська) , які повідомили, що до 80% продаваних товарів і продуктів харчування приходять з Російської Федерації. Під час відвідування підконтрольного "ЛНР" Перевальська (40 км до південно-заходу від Луганська), власник магазину повідомила, що більшість товарів надійшло з РФ. Також в підконтрольному "ЛНР" Артемівську двоє продавців сказали спостерігачам, що 70-80% їхнього товарів куплені в Луганську і вони з Росії", - йдеться у звіті.

Новини за темою: Місія ОБСЄ вперше змогла підійти з обох сторін опору до зруйнованого мосту на р. Кальміус

Також спостерігачі говорили з 12 жителями підконтрольного "ЛНР" Ключового, які повідомили, що ціни на основні продукти збільшилися.

Раніше повідомлялося, що деякі школи на підконтрольних бойовикам територіях користуються російськими підручниками і перейшли на російську мову навчання. Бойовики заявляли, що школярів "ДНР" будуть навчати за новими підручниками історії та російської мови.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів