У "нормандському форматі" немає консенсусу в питанні введення миротворців ООН на Донбас, - МЗС

Зеркаль розповіла, що Росія намагається тиснути на Україну на переговорах проблемою політв'язнів

З відкритих джерел

У "нормандському форматі" (Франція, Німеччина, Україна, Росія) відсутній консенсус щодо миротворчої місії ООН на Донбасі. Про це повідомила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції україни Олена Зеркаль в ефірі одного з українських телеканалів, передає "Інтерфакс-Україна".

"Щоб йти на якісь компроміси, потрібно спочатку мати концепт. Можна говорити про різні стадії, персонал і інше, якщо у вас є концепт того, чого ви хочете досягти, і домовленість між сторонами про досягнення цього концепту. Концепту у "нормандському форматі" щодо миротворчої місії немає. Звичайно ж, немає і консенсусу", - сказала вона.

За словами заступника голови МЗС, Росія намагається тиснути на Україну на переговорах проблемою політв'язнів.

"Зараз вони (російська сторона, - ред.) у "нормандському форматі" чітко зрушили увагу на дуже чутливу для нас тему - політв'язні і заручники. Вони розуміють, що це для нас болюча тема, важлива тема, що суспільство дуже уважно стежить за цим, і почали розігрувати цю карту", - зазначила Зеркаль.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін після переговорів міністрів країн "нормандської четвірки" у Берліні заявив, що необхідно зберігати тиск на Російську Федерацію по всім без винятку політичним в'язнем.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів