Фото з відкритих джерел

У Луганській військово-цивільній адміністрації (ВЦА) підтвердили інформацію про те, що Збройні сили України взяли під свій контроль село Новоолександрівка. Відповідну інформацію оприлюднив голова Луганської ВЦА Юрій Гарбуз в Facebook.

"Доручив підготувати пакет документів про виключення села Новоолександрівка зі списку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, щоб жителі Новоолександрівки могли отримувати соціальні виплати в повному обсязі", – написав Гарбуз.

Він додав, що в селі зруйновано близько 90% будинків. Зазначається, що на даний момент в Новоолександрівці проживають 17 жителів, в основному це літні люди.

"У першу чергу, ми маємо забезпечити енергопостачання і медичне обслуговування мешканців. Тримаю на особистому контролі відновлення основних комунікацій і роботи фельдшерсько-акушерського пункту. Тим, хто потребує невідкладної медичної допомоги, її нададуть фахівці Попаснянської районної лікарні", – додав Гарбуз.

Раніше українські військовики заявили, що взяли під свій контроль село Новоолександрівка Попаснянського району Луганської області, яке знаходиться в "сірій зоні" на лінії розмежування. Зазначалося, що з 2015 року околиці села були крайніми позиціями ЗСУ з одного боку і позиціями бойовиків з іншого. Повідомлялося, що нещодавно військовослужбовці ЗСУ поліпшили своє тактичне положення, просунулися вздовж лінії розмежування на кілька кілометрів і взяли Новоолександрівку під свій контроль.

У Міністерстві оборони України інформацію про відновлення контролю ЗСУ над Новоолександрівкою не коментували.