У Луганській обл. майже вдвічі скоротиться кількість блокпостів на дорогах, - Гарбуз

Департаменту фінансів та Управлінню з питань нормативно-правової роботи та децентралізації Луганської ВЦА доручено розробити механізм фінансування й утримання стаціонарних блокпостів

Блокпост поліція Донецької області

На дорогах Луганської області невдовзі буде скорочено кількість блокпостів з 15 до 8. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Луганської ВЦА Юрій Гарбуз.

"Приділили увагу функціонуванню блокпостів. За рішенням Командування ООС, передбачено скорочення їхньої кількості на території області з 15 до 8", - зазначив він за результатами зустрічі з керівниками правоохоронних органів, контролюючих структур та підрозділів ЗСУ.

При цьому Гарбуз підкреслив, що наразі на двох стаціонарних блокпостах "Лисичанськ-Бахмут" та "Кремінна-Лиман" ведеться оптимізація роботи: забезпечення водопостачання та водовідведення, освітлення, асфальтування тощо. 

"Доручив керівникам Департаменту фінансів та Управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації облдержадміністрації розробити механізм фінансування та утримання стаціонарних блокпостів", - додав він.

Поряд з цим, за словами Гарбуза, було обговорено питання виконання бюджетів усіх рівнів, охорони державного кордону, перетину громадянами лінії розмежування та контроль за переміщенням товарів через КПВВ "Станиця Луганська", протипожежної безпеки, надання адміністративних послуг населенню Управлінням Державної міграційної служби України в Луганській області тощо.

Як повідомлялося, раніше в штабі ООС заявили, що у Луганській і Донецькій областях зменшиться кількість блокпостів з 41 до 25Основною їх функцією буде забезпечення пропускних режимів у межах зони "Безпеки".

Зона "Безпеки" - це зона, яка розміщується між адміністративно-територіальними кордонами Луганської і Донецької областей та є другою лінією, що відокремлює зону "Безпеки" і зону "Бойових дій".

Зоною "Безпеки", прилеглою до району бойових дій, вважається: Виноградне, Курахове, Очеретяне, Розівка, Вовчеярівка, Біла Гора, Новоайдар, Садки, Макарівка, Простяне, уздовж адмінкордону Луганської та Харківської областей, Ольгівка, уздовж адмінкордону Донецької та Харківської областей, Знаменівка, уздовж адмінкордону Донецької та Дніпропетровської областей, Комишеваха, уздовж адмінкордону Донецької та Запорізької областей, Урзуф, уздовж морського узбережжя, Приморське.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів