У Донецькій області розпочали реконструкцію КПВВ "Новотроїцьке": можливі ускладнення з пропуском

У штабі просять з розумінням поставитись до тимчасових незручностей

У Донецькій області розпочалась реконструкція контрольного пункту в’їзду-виїзду "Новотроїцьке", через що можливі ускладнення з пропуском автомобілів. Про це повідомляє прес-служба Операції об'єднаних сил на своїй сторінці у Facebook.

"На виконання рішення уряду, з метою покращення умов перетину громадянами лінії розмежування сьогодні розпочинаються роботи з реконструкції та облаштування інфраструктури контрольного пункту в’їзду-виїзду "Новотроїцьке", - йдеться у повідомленні.

У штабі просять з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які будуть виникати в ході виконання робіт.

"Функціонування КПВВ не припиняється, однак можливі деякі ускладнення, пов’язані з тимчасовою зміною напрямків руху, виконанням монтажних робіт та перенесенням модулів для проведення контрольних операцій", - відзначили у штабі.

Нагадаємо, на Донбасі завершили роботи з облаштування контрольно-пропускного пункту в'їзду-виїзду "Мар'їнка". Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць наголосив, що облаштування КПВВ здійснили за рахунок обласного бюджету - на це витратили 11,3 млн гривень.

Міністерство інфраструктури України та Херсонська обласна державна адміністрація вирішили побудувати 2 нові контрольно-пропускні пункти в'їзду-виїзду на адміністративному кордоні з окупованим Кримом до 2019 року. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів