У "ДНР" повідомили, що угода про розмінування ділянок на лінії зіткнення може бути підписана в Мінську 2 березня

Також, наголошується необхідність ввести норми позначення ділянок, де розмінування поки не проводилось

sobesednik.ru

Про те, що учасники переговорів у Мінську можуть підписати 2 березня домовленості про проведення робіт з розмінування та позначення замінованих ділянок на лінії зіткнення, повідомило сепаратистське видання "ДАН" з посиланням на так званого главу делегації "ДНР" на переговорах Дениса Пушиліна.

"Що стосується мене, то, можливо підписання документів другого числа, якщо все буде узгоджено. Розмінування безпосередньо є для нас дуже важливим, тому що в "сірій зоні" між блокпостами, як ми знаємо, дуже небезпечна ситуація", - наводить його слова агентство.

Пушилін також підкреслив необхідність ввести норми позначення ділянок, де розмінування поки не проведено, щоб "уникнути повторення трагедії 10 лютого, коли поблизу українського КПП на протитанковій міні підірвався цивільний мікроавтобус". Відзначається, що в операціях можуть приймати участь представники Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Новини за темою: Ірина Геращенко обговорила зі спецмісією ООН розмінування територій на Донбасі

Нагадаємо, ветеран батальйону "Донбас" Євген Шевченко повідомив, що проросійські бойовики беруть активну участь у розмінуванні не тільки на захоплених територіях, але і на українських, для того щоб у зручний момент у них були відкриті шляхи для наступу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів