Юлія Тимошенко. Архівне фото.
Официальный портал Верховной Рады

"Батьківщина" вимагає завтра заслухати звіт президента України Петра Порошенка про розблокування торгівлі з ОРДЛО і відкрити кримінальну справу за фактом зриву ранкового засідання Верховної Ради. Про це заявила лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ході прес-конференції в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Ми вважаємо, що те, що відбулося сьогодні в парламенті, має ознаки через задіяння Нацполіції, а по суті, військових людей, дестабілізації роботи парламенту, тиск на парламент, тиск на опозицію, тиск на громадянське суспільство, на Україну для досягнення своїх аморальних приватних корупційних цілей.


Ми вимагаємо завтра заслухати публічний звіт президента про силове розблокування "торгівлі на крові", про заведення Нацполіції у ВР і про дестабілізацію держави.

Друге, що робить партія. Ми оформлюємо і завтра вранці подаємо заяву про злочин в ГПУ і СБУ щодо посадових осіб Нацполіції і ВР, які допустили воєнізований тиск на роботу парламенту і на всі інститути громадянського суспільства з метою нав'язати абсолютно хибну думку про блокаду на окупованих територіях руху товарів".

Ми будемо ініціювати порушення кримінальної справи за ст. 341, захоплення державних або громадських будівель, ст. 344, втручання в діяльність держдіяча, ст. 351, перешкоджання діяльності народних депутатів.

Нагадаємо, в український парламент сьогодні зайшли представники Нацгвардії і Нацполіції, віце-спікер ВРУ Оксана Сироїд достроково закрила ранкове засідання.