Секретар РНБО Олександр Турчинов
newsnetwork.tv

Усі вантажні перевезення через лінію розмежування на Донбасі перекриті. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов на своїй сторінці в Facebook.

"Усі вантажні перевезення через лінію розмежування перекриті. Всім патріотам, які бажають допомогти в цій справі, пропоную підписувати контракт - поповнюйте ряди Збройних сил або НГУ", – зазначив Турчинов.

Новини за темою: Штаб блокади про заборону руху вантажів до "ЛДНР": Краще пізно, ніж ніколи

Підтвердили закриття транспортних артерій і в Держприкордонслужбі. "З 13 годин будь-які вантажні перевезення через лінію розмежування не здійснюються", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" речник прикордонного відомства Олег Слободян.

Нагадаємо, 15 березня РНБО заборонив переміщати вантажі через лінію дотику на Донбасі. В якості винятку, будуть пропускати лише гуманітарні вантажі.

РНБО доручив уряду невідкладно розробити та запровадити план заходів щодо забезпечення безпечного і надійного функціонування паливно-енергетичного та металургійного комплексу України, проаналізувати негативний вплив на економіку і бюджет країни та вжити заходи щодо їх мінімізації.

МВС, Нацполиция, НГУ і СБУ повинні невідкладно припинити переміщення вантажів через лінію дотику залізничними та автомобільними шляхами і створити умови для залучення громадського контролю по виконанню цього рішення. Нагадаємо, що президент пропонував для контролю за цим рішенням створити в тому числі добровольчі мобільні групи.

Новини за темою: Україна з 13:00 перекриєе всі дороги, що ведуть до лінії зіткнення, - Турчинов

Також МВС, Нацполиции, Національної гвардії та СБУ було доручено вжити додаткових заходів щодо зміцнення громадської безпеки і протидії диверсійних і терористичних проявів, спроб порушення громадського порядку.