Суд над генералом Назаровим почав розглядати докази у справі ІЛ-76

Крім кримінальних, до генерал-майору є і цивільні позови

Суд над генерал-майором Назаровим, якого звинувачують у службовій недбалості, розпочав розгляд докази по справі ІЛ-76. Про це повідомляє правозахисна група "Січ".

Нагадаємо, що суд засідає в Павлограді. Вже завершено допит потерпілих і суд перейшов безпосередньо до розгляду доказів обвинувачення, а їхня прокуратура зібрала 11 томів. Вже розглянуто рапорти силовиків, які свідчать про те, що дані розвідки, згідно з якими в аеропорту міста Луганськ знаходилися терористи з ПЗРК "Голка", були доведені безпосередньо до Назарова і він знехтував ними.

Крім кримінальних, до генерал-майору є і цивільні позови на відшкодування збитків державі та потерпілим.

Новини за темою: У ЗМІ потрапили витяги з допиту Муженка у справі Іл-76: Чіткого алгоритму дій при загрозі авіації немає

Сам обвинувачений свою провину не визнає. "Я впевнений, що ні в чому не винен. Показання потерпілих не докази по справі, а свідків - немає"

Військовий літак був збитий бойовиками в годину ночі 14 червня 2014 року. У той час в луганському аеропорту стояли українські війська. Ввечері 13 червня луганський аеропорт для доставки особового складу, боєприпасів і бронетехніки були направлені три літака Іл-76 зі складу 25-ї транспортної авіабригади. Перший здійснив успішну посадку, другий був збитий бойовиками з ПЗРК "Голка", а третій, дізнавшись про знищення другого літака, зажадав скасування посадки і повернув назад.

25 листопада Печерський районний суд заарештував генерала Віктора Назарова за підозрою в причетності до краху літака Іл-76 і призначив заставу в сумі 365 тис. грн. Прокуратура стверджує, що генерал не прийняв до уваги інформацію СБУ про загрозу збиття літака і дозволив проведення спецоперації по доставці роти військових луганський аеропорт. Сам Назаров заперечував звинувачення. Він вніс заставу і вийшов з-під варти.

Новини за темою: Назаров не визнає своєї провини у катастрофі ІЛ-76 під Луганськом і заявляє, що можна звинуватити будь-якого генерала АТО, - адвокат

Нагадаємо, раніше в Мережу потрапили витримки з допиту голови Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка щодо трагедії українського Іл-76. У документах, які представлені як витяги з допиту, Муженко нібито сказав, що три рази на добу отримує зведення про оперативну ситуацію в зоні проведення АТО від оперативного штабу при СБУ. Після ознайомлення Муженко зі зведеннями, далі вони передаються відповідним підрозділам для аналізу та формування пропозицій для прийняття рішень. Муженко заявив, що в 90% випадків інформація, яка міститься у цих зведеннях, не відповідає дійсності, є порожній інформацією і дезінформацією. На питання, які дії повинен був вчинити генерал-майор Віктор Назаров після того, як дізнався про наміри бойовиків з ПЗРК, Муженко відповів, що ніякого чіткого алгоритму на цей випадок у військових немає.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів