Открытый источник
Вчора під час обстрілу бойовиків від осколкових поранень загинули бійці 72-ої бригади Олександр Кірієнко з міста Десна на Чернігівщині і житель міста Умань Василь Петрович Ніженський. Про це йдеться на сторінці 72-ої ОМБр в Facebook.

Згідно з повідомленням, бійці були прикомандировані до 72о-ї ОМБр, і за два місяці служби встигли добре зарекомендувати себе.

"Олександуа Кірієнку лише кілька днів тому виповнилося 20 років: військовослужбовець строкової служби, він міг взагалі не йти сюди, на одну з найбільш небезпечних ділянок фронту. Але, як справжній патріот і чоловік, підписав контракт і став разом з іншими Героями на захист Вітчизни.

Василю Ніженському було 28 років, і він пішов воювати, щоб захистити від ворожої навали улюблену дружину і дитину", - йдеться в повідомленні.

Раніше прес-центр АТО повідомив на сторінці в Facebook, що за минулу добу найбільш складною була ситуація на донецькому напрямку. Всього бойовики 47 разів обстріляли позиції ЗСУ. Двоє українських військових загинули, ще вісім отримали поранення.