Списки на обмін погоджено, чекаємо на "відмашку", - джерело в СБУ

Українська сторона обміняє тих, хто підозрюється у співпраці з бойовиками. Однак, наприклад, підозрювану у вбивстві полковника СБУ Хараберюша, за інформацією джерела, відпускати не збираються

Facebook Ирины Геращенко

Нові списки на обмін полоненими українська сторона та бойовики ОРДЛО подали не більше тижня тому. Про це 112.ua повідомило джерело в СБУ. У представників незаконних збройних формувань список значно більший, ніж український, однак не уточнюється, яка саме кількість. При цьому бойовики підтвердили не всіх осіб, зазначених у списках української сторони.

"Тих, на кого у них є щось серйозне, тих не підтвердили. Військових, а також людей, які підозрюються у співробітництві з СБУ, українською розвідкою, прикордонниками, ССО, цих підтвердили", - розповідає джерело.

За його словами, Україна аналогічно обміняє тих, хто підозрюється у співпраці з бойовиками. Однак, наприклад, підозрювану у вбивстві полковника СБУ Хараберюша, за інформацією джерела, відпускати не збираються.

"Поки чекаємо на відмашку, орієнтовно вона має бути протягом місяця", - додав він. 

Зазначимо, що 15 листопада президент Росії Володимир Путін пообіцяв обговорити питання обміну полоненими на Донбасі з лідерами бойовиків ОРДЛО. Він провів переговори з ватажками бойовиків ОРДЛО. За їхніми підсумками в Кремлі Захарченко і Плотницький зробили заяви, що вони підтримують проведення обміну полоненими.

Варто також відзначити, що російська сторона не визнає себе стороною конфлікту на Донбасі, а вище керівництво країни заявляє, що не має впливу на бойовиків. Тим часом українські розвідка і спецслужби мають численні докази присутності на Донбасі російських кадрових військових і підпорядкування місцевих бойовиків саме військовому і політичному керівництву РФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів