Списки на обмін погоджено, чекаємо на "відмашку", - джерело в СБУ

Українська сторона обміняє тих, хто підозрюється у співпраці з бойовиками. Однак, наприклад, підозрювану у вбивстві полковника СБУ Хараберюша, за інформацією джерела, відпускати не збираються

Нові списки на обмін полоненими українська сторона та бойовики ОРДЛО подали не більше тижня тому. Про це 112.ua повідомило джерело в СБУ. У представників незаконних збройних формувань список значно більший, ніж український, однак не уточнюється, яка саме кількість. При цьому бойовики підтвердили не всіх осіб, зазначених у списках української сторони.

"Тих, на кого у них є щось серйозне, тих не підтвердили. Військових, а також людей, які підозрюються у співробітництві з СБУ, українською розвідкою, прикордонниками, ССО, цих підтвердили", - розповідає джерело.

За його словами, Україна аналогічно обміняє тих, хто підозрюється у співпраці з бойовиками. Однак, наприклад, підозрювану у вбивстві полковника СБУ Хараберюша, за інформацією джерела, відпускати не збираються.

"Поки чекаємо на відмашку, орієнтовно вона має бути протягом місяця", - додав він. 

Зазначимо, що 15 листопада президент Росії Володимир Путін пообіцяв обговорити питання обміну полоненими на Донбасі з лідерами бойовиків ОРДЛО. Він провів переговори з ватажками бойовиків ОРДЛО. За їхніми підсумками в Кремлі Захарченко і Плотницький зробили заяви, що вони підтримують проведення обміну полоненими.

Варто також відзначити, що російська сторона не визнає себе стороною конфлікту на Донбасі, а вище керівництво країни заявляє, що не має впливу на бойовиків. Тим часом українські розвідка і спецслужби мають численні докази присутності на Донбасі російських кадрових військових і підпорядкування місцевих бойовиків саме військовому і політичному керівництву РФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...