Спостерігачі ОБСЄ за добу зафіксували понад 500 вибухів на Донбасі

Майже 80% вибухів зафіксовано на південний схід від н. п. Світлодарськ

З відкритих джерел

Спостережна місія ОБСЄ на Донбасі за період з 19:30 27 лютого по 19:30 28 лютого зафіксувала 503 вибуху. Про це йдеться у звіті організації від 1 березня.

Новини за темою: Головні новини 1 березня: Весняний снігопад, заява ОБСЄ та нове російське озброєння

"Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (зафіксувавши, серед іншого, близько 500 вибухів проти орієнтовно 620)", - повідомили спостерігачі.

Новини за темою: В ОБСЄ висловили невдоволення просуванням ЗСУ в "сірій зоні" на Донбасі

"Майже 80% вибухів зафіксовано на південний схід від н. п. Світлодарськ (підконтрольний уряду, 57 км на північний схід від Донецька)" - підкреслили в ОБСЄ.

"СММ констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню в Луганській області (в тому числі 3 вибуху), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (6 вибухів)", - зазначили в Місії.

"У непідконтрольних уряду районах 28 лютого спостерігачі бачили 4 БМП-1 до н. п. Катеринівка (8 км на захід від Луганська) і 2 бронетранспортери (МТ-ЛБ) у н. п. Весела Гора (16 км на північ від Луганська) , а 27 лютого - 1 встановлену на МТ-ЛБ зенітну установку (ЗУ-23, 23 мм) біля н. п. Сміливе (31 км на північний захід від Луганська)", - йдеться у звіті.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів