Спостерігачі ОБСЄ за добу зафіксували понад 130 вибухів на Донбасі

Безпілотник ОБСЄ виявив 10 БМП бойовиків

З відкритих джерел

Спостережна місія ОБСЄ на Донбасі за період з 19:30 25 січня з 19:30 26 січня зафіксувала 134 вибуху. Про це йдеться у звіті організації від 27 січня.

Новини за темою: Росія вкотре заблокувала розширення мандату місії ОБСЄ на Донбасі, – МЗС

"У Донецькій області Місія констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (зафіксувавши, серед іншого, приблизно 110 вибухів проти 70 відповідно)", - повідомили спостерігачі.

"У Луганській області Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (зафіксувавши, серед іншого, 24 вибуху проти 100 відповідно)", - зазначили в ОБСЄ.

"Місія зафіксувала бойові броньовані машини і зенітні установки в зоні безпеки. У підконтрольних уряду районах спостерігачі бачили 3 зенітні установки ЗУ-23-2, 23 мм) на східній околиці Маріуполя", - йдеться у звіті.

"25 січня в непідконтрольних уряду районі міні-БПЛА СММ виявив 10 БМП (БМП-1 і БМП-2), зенітну установку (ОУ-23-2), 2 бронетранспортери (МТ-ЛБ) і вантажівки військового типу у Веселої Гори і Обозного ", - підкреслили у Спостережній місії.

Новини за темою: Місія ОБСЄ за добу зафіксувала 170 вибухів на Донбасі

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...