Соловйов закликав до відновлення миру на сході України

Олександр Соловйов 112.ua

В Україні необхідно відновити мир, і цього можна досягти виключно шляхом проведенням прямих "народних" переговорів з населенням окупованих територій. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" озвучив голова політичної партії "Розумна сила" Олександр Соловйов.

"Треба піднімати питання "народної дипломатії. Партія "Розумна сила" наполягає тільки на цьому процесі. Потрібно вести народні переговори з жителями окупованих територій", - переконаний він.

За словами Соловйова, зараз в Україні чиниться тиск на політичні сили, які пропонують варіанти вирішення конфлікту, однак партію "Розумна сила" це не лякає.

Нагадаємо, конфлікт на сході України триває з квітня 2014 року. В Україні, за даними Мінсоцполітики, на обліку перебувають понад 1 500 000 переселенців станом на 2018 рік. Велика частина переселенців саме з Донбасу - Луганської і Донецької областей.

З початку Антитерористичної операції на Донбасі загинуло 2 382 тис. українських військовослужбовців, за даними Генерального штабу ЗСУ.

За даними ЮНІСЕФ, близько 1 млн українських дітей потребує невідкладної гуманітарної допомоги через конфлікт на Донбасі. В організації зазначають, що близько 200 000 з них досі проживають в радіусі 15 кілометрів від лінії розмежування в зоні АТО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...