СММ ОБСЄ: Процес розведення сил на Донбасі запрацює при координації СЦКК

Хуг зазначив, що потрібна більш ефективна взаємодія усередині СЦКК

З відкритих джерел

Процес розведення сил на Донбасі запрацює при взаємодії Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК). Про це на брифінгу заявив перший заступник керівника СММ ОБСЄ Олександр Хуг.

"Координація в СЦКК необхідна, щоб процес розведення заробив", - сказав він.

За його словами, представники української і російської сторін СЦКК повинні здійснювати загальну координацію робіт з розмінування.

Хуг додав, що спостерігачі ОБСЄ переконалися, що СЦКК може працювати більш ефективно. Він сказав, що в населеному пункті Василівка, який знаходиться під контролем бойовиків так званої "ДНР", українські та російські офіцери СЦКК разом забезпечили припинення вогню для проведення ремонтних робіт на водонасосній станції.

Новини за темою: Гризлов допустив присутність озброєної місії ОБСЄ на розведених ділянках у зоні АТО

Раніше в ОБСЄ сказали, що процес розведення сторін призупинився.

Новини за темою: Вбивство "Мотороли" може провалити угоду про розведення військ на Донбасі, - Безсмертний

Нагадаємо, 21 вересня в Мінську було підписано Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. Згідно з рамковим рішенням про розведення сил і засобів, СММ ОБСЄ здійснює "на постійній основі моніторинг та верифікацію процесу розведення сил і засобів на узгоджених ділянках розведення".

Означені три зони безпеки площею не менше 2 на 2 кв. км будуть створені в районі населених пунктів Золоте, Петровське та Станиця Луганська.

Заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука повідомив, що бойовики почали відведення сил у Станиці Луганській. Бойовики "ЛНР" спростували цю заяву.

Міністр оборони Степан Полторак заявив, що розведення сторін у Станиці Луганській найближчим часом не буде.

Також з'явилася інформація про те, що місцеві жителі побоюються загроз і розправи з боку бойовиків після того, як українські військові покинуть даний регіон.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів