СММ ОБСЄ підтвердила розведення військовиків біля Петровського, - Марчук

Для цілодобового контролю залишається група українських офіцерів з СЦКК, а також спостерігачі ОБСЄ СММ

Фото з відкритих джерел

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ підтвердила синхронне розведення військових біля Петрівського. Про це повідомив представник України у підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі Євген Марчук в Facebook.

"Синхронне розведення військових біля Петрівського завершено. СММ ОБСЄ перевірила і підтвердила. Для цілодобового контролю залишається група українських офіцерів із СЦКК, а також спостерігачі СММ ОБСЄ", - сказано в повідомленні.

Він зазначив, що за час роботи над ділянками по розведенню біля Золотого і Петрівського, а це майже місяць, там не загинув і не був поранений жоден український військовослужбовець.

Раніше про початок відведення військ повідомив голова Донецької ОВГА Павло Жебрівський. У "ДНР"інформацію підтвердили.

Нагадаємо, що після Петровського відведення військ планується в Станиці Луганській 9 жовтня.

21 вересня в Мінську було підписано Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. Згідно з рамковим рішенням про розведення сил і засобів, СММ ОБСЄ здійснює "на постійній основі моніторинг та верифікацію процесу розведення сил і засобів на узгоджених ділянках розведення".

Означені три зони безпеки площею не менше 2 на 2 кв. км будуть створені в районі населених пунктів Золоте, Петровське та Станиця Луганська.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів