Російських військових на Донбасі посадили на пісне меню з гнилих овочів, - розвідка

Близько третини місячного грошового утримання передається начальникам продовольчих служб

Фото з відкритих джерел

Російських військових на Донбасі посадили на пісне меню з гнилих овочів. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міноборони.

"Під час перевірки стану бойової готовності частин і з'єднань 1 АК ЗС РФ, комісією Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного військового округу (Ростов-на-Дону) ЗС РФ встановлені факти незадовільного харчового забезпечення особового складу і відсутність в раціоні харчування м'яса і м'ясопродуктів. У своїх поясненнях начальники продовольчих служб військових частин і заступник командувача 1 АК матеріальнотехнічного забезпечення зазначили, що військовослужбовці тимчасово переведені на пісне меню в зв'язку з релігійними святами", - йдеться в повідомленні.

У той же час, наголошується, що особовий склад нарікає на низьку якість продуктів, в т. ч. використання для приготування їжі "гнилих" овочів і повідомляє, що близько третини місячного грошового утримання передається начальникам продовольчих служб для придбання якісних продуктів на продовольчих ринках і в супермаркетах.

Нагадаємо, 14 березня у православних та греко-католиків розпочався Великий піст. Великий піст – це найдовший і найсуворіший з чотирьох багатоденних постів, встановлених церквою. Його тривалість становить 7 тижнів (40 днів триває підготовка до нагадування про страждання Ісуса Христа і останній тиждень – Страсний). Завершується період утримання від їжі та розваг Великоднем – святкуванням Світлого Христового Воскресіння, яке цього року припадає на 1 травня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів