Російські прикордонники вимагають замінювати номери "ДНР/ЛНР" на машинах на українські, - ДПСУ

Порушникам загрожують штрафами

З відкритих джерел

Російські прикордонники вимагають у жителів окупованих територій замінити номерні знаки так званих "ДНР" і "ЛНР" на автомобілях на українські. Про це повідомляє прес-служба української Держприкордонслужби.

Як повідомляється, співробітники ДПСУ отримали інформацію про те, що главу "Гірницької районної адміністрації" в окупованій Макіївці Сергія Голощалова на шляху з "ДНР" через КПВВ не пропустили працівники російської Державтоінспекції. Представники ДАІ вимагали замінити номерні знаки "ДНР" на автомобілі на українські, а в разі непокори пригрозили штрафом і евакуацією автомобіля на штрафмайданчик.

Новини за темою: За 2017 рік ДПСУ затримала 34 особи, причетні до незаконних збройних формувань

Співробітники ДПСУ уточнюють, що інформація про відмову у перетині російського кордону за наявності документів фейкових республік надходила до них неодноразово - російські прикордонники вимагають пред'явити українські або будь-які інші документи, крім виданих "ЛНР" і "ДНР". Раніше ж ватажки так званих "республік" вимагали від мешканців окупованих територій замінити свої документи, стверджуючи, що з "республіканськими" паспортами потрапити в Росію буде набагато простіше, а український потрібен тільки якщо виникне необхідність поїхати в Україну.

Новини за темою: ДПСУ почала перевірку інформації про незаконне відвідування Криму Ксенією Собчак, - Слободян

У 2017 році російський президент підписав указ "Про визнання документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України", проте на практиці рішення так і не втілилося - паспорти "ДНР" і "ЛНР", як і інші документи, офіційно не визнають навіть у Росії.

Джерело: ДПСУ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів