На трасі Ясинувата-Костянтинівка відновив роботу редут 16-го добровольчого батальйону для контролю за виконанням рішення РНБО про повну торгову блокаду окупованих територій. Про це повідомив Штаб блокади у Facebook.

"Редут буде контролювати виконання рішення РНБО щодо повної блокади. Редут розташований на тій же ділянці, де й попередній, але на кілька кілометрів ближче до Костянтинівки. Ефективний український контроль над цією ділянкою залізниці відновлено", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, раніше під час зіткнення добровольців і поліції біля Костянтинівки в хід пішли сльозогінний газ і зброя. Один співробітник поліції опинився в лікарні з опіком очей. Колоні учасників блокади з нардепом Тарасом Пастухом вдалося прорвати перешкоду поліції і проїхати в зону АТО.

Нагадаємо, у РНБО та прикордонній службі заявили, що вантажні перевезення через лінію розмежування на Донбасі перекрито.

Новини за темою: В Ясинуватському районі поліція перекрила маршрути переміщення вантажів через лінію розмежування

МВС, Нацполіція, НГУ і СБУ повинні невідкладно припинити переміщення вантажів через лінію розмежування залізничними та автомобільними шляхами і створити умови для залучення громадського контролю з виконання цього рішення. Нагадаємо, що президент пропонував для контролю за цим рішенням створити в тому числі добровольчі мобільні групи.

Також МВС, Нацполіції, Національній гвардії та СБУ було доручено вжити додаткових заходів щодо зміцнення громадської безпеки і протидії диверсійним та терористичним проявам, спробам порушення громадського порядку.

Новини за темою: Що пишуть світові ЗМІ про блокаду Україною сполучення з Донбасом